(Nfs) Need for Speed indir

 
  (Nfs) Need for Speed Carbon 6.0
Kategori
Dili
Lisans
Versiyon
Boyut
: 650.49MB
Sitem Gereksinimleri
: Windows 2000/XP, 1.7GHZ CPU, 512MB RAM, 64MB VRA
  :  
Yazılım Açıklama :

NFS beklenen oyunu çıkardı artık daha Her zaman yenilikçi grafikleri, gerçekçiliği ve oynanış tarzı ile araba yarışı severler arasında bir ekol olmuş Need For Speed serisinin bu en son sürümü Need For Speed Carbon, bir kez daha adrenalin yüklü bir dünyanın kapılarını biz oyun severlere açıyor.

Bu bölümde, Underground serisinden farklı olarak, maceranın ve heyecanın tadını oldukça tehlikeli alanlarda, Büyük kanyonda çıkartmaya başlıyoruz. Bilgisayar dünyasında değil ama özellikle PS2 konsol oyunları arasında oldukça tutulan BurnOut serisinde de yer yer karşımıza çıkan alabildiğine uçurum ve alabildiğine tehlikeli kanyon virajları, NFS serisinin en son üyesinde bizlere sunulmuş. Eski serinin alacalı bulacalı şehir grafiklerinden sonra bu soğuk ve karanlık kanyon bölümleri ilk başta heyecanımızı kesiyor gibi gözükse de, bir kez gaza bastıktan sonra, hiç de göründüğü kadar sıradan bir çalışma ile karşı karşıya olduğumuzu hissetmemeye başlıyoruz.

Genel anlamıyla oyunun yeni mekanları, sadece kanyonlar içinde geçiyor zannettiğimiz anda, aslında tamamen bir sokak yarışında olduğumuzu farkediyoruz. Kısa bir süre sonra, şehrin ışıkları önümüzde beliriyor ve biraz evvel atlattığımız sert virajların yerini oldukça sıkı rakipler ve şehrin oldukça kalabalık trafiği alıyor.

Eski serilerde oldukça beğendiğimiz polis kovalamacaları, NFS Carbon ile tekrar bizlere sunuluyor. Yarış ekibimizle beraber, gerek yol zorluklarını, gerek bizi yoldan çıkartmak için ellerinden geleni yapan diğer yarışçıları, gerek hızımızı kesmeye çalışan polisleri ve gerekse de bir anda karşımıza çıkan şehir sakinlerinin arabalarını bertaraf etmemiz, yolumuza son sürat devam edip, Carbon kanyonunun 1 numarası olmamız gerekiyor. Carbon dünyasında yoldan çıkmadan ilerleyebilecekmisiniz?

VİRÜS YOKTUR TARAMA YAPILDI

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !